Gronkobus na ulicach

07-10-2013

Chcą zachęcać warszawiaków do odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. W tym celu wyruszyli w rajd starym utobusem. Mowa o przedstawicielach Ruchu Republikańskiego w Warszawie.

Tagi: gronkobus
Podziel się ze znajomymi
gronkobus
gronkobus | http://republikanie.net/
W najbliższych dniach odwiedzą wszystkie dzielnice naszego miasta. Z pokładu Gronkobusa będą pokazywać powody, dla których Gronkiewicz-Waltz powinna zostać odwołana. To między innymi fatalne dysponowanie środkami z Unii Europejskiej, opieszałość i nieumiejętne wydawanie państwowych pieniędzy.

Przewidziano happeningi i konferencje prasowe. Autokar - stary Jelcz 043, tzw. ogórek - został oklejony podobiznami Gronkiewicz-Waltz i polityków PO, którzy zachęcali, by nie iść na referendum: Stefana Niesiołowskiego, Julii Pitery, Andrzeja Halickiego, Donalda Tuska, Ewy Kopacz i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Poniżej wizerunków widnieje napis "13 X głosuj. Pokaż im, kto tu rządzi".

Referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz odbędzie się w najbliższą niedzielę. Wynik będzie wiążący, jeśli do urn pójdzie co najmniej 389 430 osób.

Odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz domaga się między innymi Warszawska Wspólnota Samorządowa, Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Palikota (od niedzieli Twój Ruch) i Solidarna Polska.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto