DZiK dla dzieci

26-11-2013

Kiermasz mikołajkowy i warsztaty dla dzieci

Podziel się ze znajomymi
DZiK
DZiK | Materiały prasowe
Już 1 grudnia willa na Mokotowie zamieni się w miejsce pełne najlepiej zaprojektowanych produktów dla dzieci. Nie zabraknie dobrych książek, pięknych zabawek i oryginalnych ubrań.

Wśród wystawców znajdziemy wiele niezależnych polskich firm, które zaprezentują szeroki wachlarz niebanalnych prezentów. Pojawią się również książki najlepszych, polskich wydawnictw dla dzieci, nie zabraknie audiobooków. Będzie duży wybór zabawek, poczynając od gier, zabawek z tektury do składania i malowania, a kończąc na własnoręcznie wykonywanych przytulankach. Przykładami innego rodzaju rękodzieła będą piórniki, apaszki, etui. Poduszki, poszewki, kolorowe i miłe do snu - to też ukaże się na kiermaszu! Fani mody znajdą coś dla siebie - unikalne i wygodne ubrania. Oprócz odzieży dla dzieci, pojawią się też wdzianka dla lalek. Znajdzie się również miejsce na słodkości, każde dziecko stworzy własną muffinkę.

Kiermaszowi towarzyszyć będzie bogaty program warsztatowy dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie!
Dom Zabawy i Kultury DZiK

NIEDZIELA 01.12.2013, 11:00 – 19:00
ul. Belwederska 44a
WSTĘP WOLNY

Gdy dzieci będą bawić się podczas warsztatów, rodzice znajdą czas, aby wybrać najciekawszy prezent pod choinkę dla swojej pociechy.

DZiK zapewni przepyszne jedzenie, zarówno dla tych najmłodszych jak i trochę starszych.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto