Miasto tworzą mieszkańcy – zaproszenie na konferencję

09-10-2017

Trwają konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Strategii Rozwoju Bydgoszczy do 2030 roku. Oficjalnym rozpoczęciem tego procesu będzie konferencja pn. „Decydujmy razem. Bydgoszcz 2030. Strategia 2.0”, która odbędzie się w poniedziałek (9 października 2017 roku) o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury (ul. Marcinkowskiego 12-14).

Podziel się ze znajomymi
2030
2030
Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali parlamentarzyści, radni miejscy i wojewódzcy, przewodniczący rad osiedli oraz przedstawiciele wielu środowisk i instytucji. Na konferencji przedstawione zostaną m.in. informacje o sytuacji społeczno gospodarczej Bydgoszczy, procesie planowania strategicznego i dobrych praktykach innych miast, planowanych pracach oraz roli i udziale lokalnej społeczności w procesie aktualizacji Strategii.  Celem konferencji jest przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania udziałem w dyskusji nad przyszłością miasta.

Liczymy na obecność mieszkańców podczas poniedziałkowej konferencji. Program konferencji dostępny jest TUTAJ.

Przypominamy, że w ramach konsultacji społecznych, do 26 października, można wypełnić ankietę dot. Strategii Rozwoju Bydgoszczy. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Źródło: www.bydgoszcz.pl

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto