"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, psychiatrą i psychoterapeutą ze Słupska

20-11-2020

W Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku pracuje już 18 lat. Wcześniej była internistką na Oddziale Chorób Wewnętrznych słupskiego szpitala. Dziś pracuje również w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Sens w Słupsku.

Podziel się ze znajomymi
Joanna Kasperek, psychiatra i psychoterapeuta
Joanna Kasperek, psychiatra i psychoterapeuta | alg
Ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku pracuje już 18 lat. Wcześniej była internistką na Oddziale Chorób Wewnętrznych słupskiego szpitala. Dziś pracuje również w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Sens w Słupsku.

Joanna Kasperek, psychiatra i psychoterapeuta była gościem w programie „W rytmie życia”.

Pracuje z najciężej chorymi, a więc m.in. z osobami zmagającymi się ze schizofrenią, depresją, po próbach samobójczych. Co jest dla niej najtrudniejsze w tej pracy, a co daje satysfakcję? Jak sobie radzi z tak dużym obciążeniem, także w czasie epidemii? Porozmawiałyśmy też o kryzysie w Kościele i protestach zwolenników aborcji. Było też o pasjach, a ma ich sporo: sport, podróże, skrapbooking , robótki ręczne na drutach i szydełku, taniec towarzyski z mężem, ogród.

Alicja Górska, polecam.


"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, cz.1
"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, cz.2
"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, cz.3
"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, cz.4
"W rytmie życia" z Joanną Kasperek, cz.5

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto