Radio PLUS Warszawa poleca: Warszawskie Dni Rodzinne

19-09-2013

Przed nami druga edycja. Zapraszamy w ten weekend.

Podziel się ze znajomymi
Przed nami druga edycja. Zapraszamy w ten weekend.

W weekend 20-22 września Warszawa znowu otworzy się na wszystkie rodziny. Tydzień później to samo czeka mieszkańców Gdyni i okolic. Gdyńskie Dni Rodzinne odbędą sie w dniach 27-29 września 2013.

Kochamy Warszawę, a Warszawa kocha rodziny!

Warszawa i jej okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc.

Jedną z atrakcji jest gra miejska i wielki piknik rodzinny na Ursynowie, gdzie dzieci mają do dyspozycji ponad 20 atrakcji, w tym możliwość malowania wspólnie z artystą światowej sławy: Gregorio Mancino, czy kreatywne warsztaty z kolorami Dulux.

Do nowości tej edycji należy m.in. wioska zdrowia BOIRON, w której będzie można wziąć udział w warsztatach rodzinnych, oraz bezpłatnych konsultacjach z lekarzami MediPark i Fundacji Zdrowie.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały liczne warszawskie instytucje, kafejki oraz firmy, z którymi stworzono wyjątkową ofertę – trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. Wspaniałą zabawę połączono tu z nauką, a wszystko niewątpliwie dostarczy najmłodszym mieszkańcom stolicy wielu niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci! 

Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Na wszystkie zajęcia należy się zapisywać.

Więcej informacji wraz z programem imprezy można znaleźć na: www.warszawskiednirodzinne.pl. Zapraszamy też na FB: http://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Dni-Rodzinne/404744562952002Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto