Startują Dni Rodziny w Szczecinie

2022-06-24 7:25
Plakat Dni Rodziny
Autor: Materiały prasowe Plakat Dni Rodziny

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza w dniach 24-26 czerwca na Dni Rodziny. To wydarzenie które łączy w sobie trzy wyjątkowe święta jakimi są Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Dni Rodziny to trzy dni fantastycznych atrakcji, które będą odbywać się w różnych miejscach Szczecina.

Pierwszy dzień – piątek 24 czerwca to dzień otwarty w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy al. Wojska Polskiego 51, gdzie mieszkańcy będą mogli zapoznać się z bieżącą ofertą CIR oraz z planami na jesienną ramówkę, której przedsmak zostanie zaprezentowany właśnie tego dnia. Dla najmłodszych przygotowane będą drobne upominki, spotkanie Ciocia FiKą i wspólne czytanie książek oraz bajeczne przygody.

Sobota i niedziela to dwa dni spotkań w plenerze. 25 czerwca od godziny 11 na Jasnych Błoniach będą dziać się niezwykle ciekawe rzeczy. W programie między innymi atrakcje ruchowe dla dużych i małych, magiczne spektakle, kraina baniek, wyprawy na nieznane dotąd lądy naszej wyobraźni i niezapomniane przygody. Wielkim finałem będzie Splash of Colours – czyli niepowtarzalne połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce.

Przez cały czas trwania imprezy dla mieszkańców dostępny będzie także mammobus oraz stoiska organizacji wspierających przedsięwzięcie takie jak Liga Super Bohaterów, Dom Kultury 13Muz, Centrum Seniora, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Szczecin Przyjazny Rodzinie i wiele innych.

Trzeci dzień, to spotkanie przy ognisku i wspólne pieczenie kiełbasek na Polanie Sportowej w Lasku Arkońskim. Tak spędzona rodzinna niedziela będzie idealnym podsumowaniem tegorocznych obchodów Dni Rodziny.