Aż dwa miesiące utrudnień na Świętego Wincentego

2022-04-01 8:00
Zmiany w organizacji ruchu na Świętego Wincentego
Autor: Warszawski Transport Publiczny

Jedna z głównych arterii Bródna będzie nieprzejezdna. Zamkną ją budowniczowie metra. Tak będzie już od jutra (2.04).

Ulica Świętego Wincentego zamknięta zostanie od skrzyżowania z ulicą Kondratowicza w kierunku ulicy Matki Teresy z Kalkuty. Autobusy będą musiały korzystać z objazdu. Wszystko przez zaplanowane prace związane z kończącą się budową metra w tej części Targówka. Autobusy z Białołęki do drugiej linii metra pojadą objazdem przez ulice Młodzieńczą i Radzymińską, a pasażerowie z osiedla Wilno w zamian za linię 256 będą mogli skorzystać ze 156. Prace mają potrwać do końca maja.

Linia 112 pojedzie ulicami: Toruńską, Łabiszyńską, Łojewską, Chodecką, Wyszogrodzką, Bartniczą, Wysockiego i dalej do Toruńskiej. Autobusy 120 i 160 pojadą od Głębockiej przez Świętego Wincentego, Kondratowicza, Młodzieńczą, Radzymińską, Trocką, Unicką i Handlową. 145 od Łodygowej przez: Radzymińską, Jórskiego, Samarytankę, Gilarską, Matki Teresy z Kalkuty, Chodecką, Wyszogrodzką i dalej swoją trasą.

Linia 156 od Dworca Wschodniego zostanie skierowana ulicami: Kijowską, Zabraniecką, Naczelnikowską, Księcia Ziemowita, Wierną, pętlę PKP Zacisze-Wilno, dalej przez Wierną, Księcia Ziemowita, Rozwadowskiego do Radzymińskiej. Autobusy linii 212 pojadą przez Jórskiego, Samarytankę i Gilarską do pętli Gilarska,a 240 przez Lewandów, Głębocką i Toruńską bez wjazdu na Bródno. Linie 256, 527 i N11 będą kursowały od Głębockiej przez: Świętego Wincentego, Kondratowicza, Młodzieńczą i Radzymińską