Na Mokotowie naprawią torowisko

2022-05-27 8:28
Remont torowiska na Mokotowie
Autor: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

To w ten weekend (28-29.05). Chodzi o tory tramwajowe na skrzyżowaniu ulic: Woronicza i Puławskiej. To oznacza utrudnienia nie tylko dla pasażerów.

W sobotę i niedzielę (28-29.05) tramwaje nie będą kursowały ulicą Woronicza od Puławskiej do metra Wierzbno. To z powodu remontu torowiska na skrzyżowaniu Puławskiej z Woronicza. Tramwaje linii 18 będą kursowały na trasie Żerań FSO – Metro Wilanowska. Kursować będzie linia 31 na trasie: PKP Służewiec - Metro Wierzbno. Z kolei autobusy linii N37 w kierunku Kabat pojadą przez: Puławską, Woronicza, Wielicką i Broniwoja

Prace dadzą się we znaki także kierowcom. Zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ulicy Puławskiej między Woronicza a Broniwoja. W tym czasie na skrzyżowaniu Woronicza z Puławską kierowcy nie będą mogli pojechać na wprost w kierunku alei Wilanowskiej. Obowiązywać będzie nakaz skrętu w prawo w Woronicza. Natomiast jadący Woronicza będą musieli skręcić w lewo – w kierunku centrum. Zalecany objazd zostanie poprowadzony ulicą Rakowiecką i aleją Niepodległości. W rejonie prowadzonych prac wprowadzony zostanie zakaz parkowania.