Nowy asfalt pojawi się na ulicy Idzikowskiego

2021-12-03 8:57
Asfaltowanie na Idzikowskiego
Autor: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Na Mokotowie szykują się więc w ten weekend (3-6.12) utrudnienia. Będą objazdy. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać organizacja ruchu.

Ulica Idzikowskiego zostanie zamknięta już dziś (3.12) około 22:00. To na odcinku od Jana III Sobieskiego do Imielińskiej. Tak będzie do około 4:00 w poniedziałek (6.12). Wszystko przez wymianę nawierzchni. To część prowadzonych tam od dłuższego czasu prac. Po stronie północnej (między ulicami Jana III Sobieskiego a Piaseczyńską) powstaje droga dla rowerów, zaś naprzeciwko kończy się remont chodnika. Nowe płyty betonowe już są na swoim miejscu - podobnie jak kostka brukowa na zjazdach bramowych, ale trwa jeszcze rekultywacja trawnika.

Przez najbliższe dni - od Puławskiej będzie można dojechać tylko do Imielińskiej, a wyjazd z Imielińskiej możliwy będzie wyłącznie w lewo – w stronę Puławskiej. Nie będzie można także skręcić z Jana III Sobieskiego w Idzikowskiego w kierunku Puławskiej. Natomiast jadący Idzikowskiego od strony ul. Powsińskiej będą musieli skręcić w Jana III Sobieskiego. Połączenie z Idzikowskiego straci ulica Pory. W trakcie prac czasowo niemożliwy będzie dojazd do ulicy Fort Piłsudskiego. W przerwach robót dojazd do tej ulicy będzie możliwy od strony Puławskiej lub od strony Jana III Sobieskiego. Objazdy zamkniętego wytyczone zostały ulicami: Puławską, Domaniewską, Bukowińską oraz alejami Wilanowską i Sikorskiego lub ulicami Puławską i Dolną.