Będzie drugie mieszkanie chronione dla samotnych matek w Koszalinie

29-08-2016

Trwa remont. Fundacja "Zdążyć z Miłością" zbiera środki na jego wyposażenie..

Podziel się ze znajomymi
Fundacja "Zdążyć z miłością"
Fundacja "Zdążyć z miłością" | facebook fundacji
Trwa remont drugiego mieszkania chronionego dla samotnych matek z dziećmi w Koszalinie. Fundacja „Zdążyć z Miłością”, która jest pomysłodawcą tego domu, potrzebuje jeszcze środków na wyposażenie mieszkania oraz na remont dachu i poddasza. To w sumie około 100 tysięcy zł, bo na wyposażenie trzeba jeszcze 20 tysięcy, a na remont poddasza i dachu 80 tysięcy zł.

Na tę ostatnią inwestycję Fundacja chce pozyskać środki podczas koncertu charytatywnego Grzegorza Turnaua 5 listopada w Filharmonii Koszalińskiej. Bilety- cegiełki w cenie 100 i 120 zł będą do nabycia w kasie filharmonii. Sprzedaż ruszy w połowie września. Całkowity dochód przekazany zostanie na remont dachu i poddasza kamienicy, w której znajdują się te mieszkania chronione.

Otwarcie drugiego mieszkania chronionego planuje się za miesiąc (pod koniec września). A to możliwe dzięki lokalnym przedsiębiorcom oraz uczestnikom różnych akcji charytatywnych, organizowanych przez Fundację. Nie ma jeszcze zamkniętej listy osób, które zamieszkają w drugim mieszkaniu. A więc samotne mamy z dziećmi, znajdujące się w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej, mogą się jeszcze zgłaszać do Fundacji.

Alicja Górska

Drugie mieszkanie chronione dla samotnych matek w Koszalinie

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto