Motor Lublin ma nowego dyrektora sportowego

03-11-2020

Michał Żewłakow będzie pełnić funkcję dyrektora sportowego Motoru Lublin. Na swoim koncie ma 102 występy w barwach kadry narodowej, z którą zagrał na mistrzostwach świata w 2002 i 2006 roku, a także na Euro 2008. Zdobywał ponadto mistrzostwa Belgii, Grecji oraz Polski.

Podziel się ze znajomymi
Michał Żewłakow został nowym dyrektorem sportowym Motoru Lublin
Michał Żewłakow został nowym dyrektorem sportowym Motoru Lublin | Motor Lublin
MICHAŁ ŻEWŁAKOW DYREKTOREM SPORTOWYM MOTORU LUBLIN

Motor Lublin ma dyrektora sportowego. Do naszego klubu dołączył Michał Żewłakow.

Nowy pracownik Motoru to postać, której kibicom w Polsce przedstawiać nie trzeba. Michał Żewłakow jest bowiem członkiem Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski. Na swoim koncie ma 102 występy w barwach kadry narodowej, z którą zagrał na mistrzostwach świata w 2002 i 2006 roku, a także na Euro 2008. Zdobywał ponadto mistrzostwa Belgii, Grecji oraz Polski, będąc graczem takich klubów jak Anderlecht Bruksela, Olympiakos Pireus i Legia Warszawa.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery Michał Żewłakow rozpoczął pracę jako szef skautingu, a następnie dyrektor sportowy Legii Warszawa. W stołecznym klubie pracował do 2017 roku. Natomiast od czerwca 2018 do końca ubiegłego roku był dyrektorem sportowym w Zagłębiu Lubin.

– Zapowiadałam transfery i cieszę się, że mogę ogłosić pierwszy z nich.
Michał Żewłakow dołącza do naszego klubu i będzie pełnić funkcję dyrektora sportowego. O stronę sportową Motoru Lublin mogę być więc spokojna. To dla nas duże wyróżnienie, że osoba z takim doświadczeniem pomoże w rozwoju klubu – mówi Marta Daniewska, p.o. prezesa Motoru.

Motor Lublin

zs

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto