UMCS: „Pogadajmy o studiach”

12-01-2021

Już w najbliższy czwartek 14 stycznia o godzinie 17.00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się kolejne spotkanie z serii cieszących się niezwykłą popularnością webinarów dla kandydatów na studia pt. „Pogadajmy o studiach”.

Podziel się ze znajomymi
UMCS "Pogadajmy o studiach" webinar dla kandydatów na studia
UMCS "Pogadajmy o studiach" webinar dla kandydatów na studia | UMCS/materiały prasowe
Cykl wydarzeń stanowi alternatywę do tradycyjnych spotkań w trakcie targów, wizyt w szkołach czy wydarzeń na Uniwersytecie, które obecnie nie są możliwe. „Dzięki udziale w naszych bezpłatnych webinarach, kandydaci, bez wychodzenia z domu, mają okazję zapoznać się z Uniwersytetem oraz jego ofertą kształcenia” - mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Podczas najbliższego wydarzenia online kandydaci na studia spotkają się z tegoroczną maturzystką I LO w Starachowicach - Martą, która już zdecydowała, że od października br. rozpocznie studia na UMCS. „Podczas webinaru dowiemy się, dlaczego Marta chce studiować właśnie na naszej uczelni. Studentka filologii polskiej oraz student produkcji medialnej i prawa międzynarodowego – Anna Kurkiewicz i Kacper Król pokażą jak wyglądają studia na UMCS i podzielą się swoimi doświadczeniami. Tym, którzy nie byli w Lublinie zaprezentujemy miasto i przekonamy uczestników webinaru, że warto tu przyjechać i rozpocząć studia. Na koniec naszego spotkania zostanie zaprezentowane miasteczko akademickie posiadające jeden z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce” – dodaje A. Adamska.

Podczas streamu będzie również dostępny konsultant, który w czacie odpowie na pytania zadane podczas transmisji. Partnerem inicjatywy jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.
Transmisji webinaru „Pogadajmy o studiach” rozpocznie się 14 stycznia br. o godz. 17.00 na facebookowym profilu UMCS. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oprac. Małgorzata Oroń
Aneta Adamska, Webinar "Pogadajmy o studiach"

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto