W poniedziałek ruszy punkt szczepień masowych w Koszalinie

16-04-2021

Pierwszy w województwie zachodniopomorskim Punkt Masowych Szczepień przeciw Covid-19 ruszy w najbliższy poniedziałek w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich w Koszalinie.

Podziel się ze znajomymi
punkt Koszalin
punkt Koszalin
Będzie działał od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 19.00. W punkcie, który ruszy pod patronatem Polikliniki Koszalińskiej, będzie zatrudnionych ok. 50 osób w tym pielęgniarki wykonujące szczepienia (głównie studenci ostatniego roku pielęgniarstwa PWSZ) ale też lekarz i obsługa porządkowa.

W punkcie będą mogli zaszczepić się wszyscy chętni, bez względu na rejonizację, zachowując jedynie wskazania wieku. W hali nie będzie możliwości zarejestrowania się na szczepienie. To można zrobić poprzez dedykowaną stronę internetową e-pacjent lub infolinię, wkrótce uruchomione zostaną także lokalne numery do rejestracji.

Na szczepienie należy przybyć kilka minut przed wskazaną godziną, po to, by nie tworzyły się kolejki oczekujących. Zabieramy ze sobą skierowanie, dokument tożsamości oraz ew dokumentację medyczną. (AGu)

prezydent Koszalina Piotr Jedliński

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto