Weź udział w licytacji i wesprzyj budowę Centrum Pielgrzymkowo-turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie

23-04-2021

Przedmiotem licytacji będą medale z logo fundacji Przymierze lub budynkiem Centrum, które zostaną wtopione w krzesła, montowane przed wieżą widokową.

Podziel się ze znajomymi
Medale
Medale | Facebook Fundacji Przymierze
Dziś (23.04) rozpocznie się licytacja charytatywna na rzecz budowy Centrum Pielgrzymkowo-turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie. Przedmiotem licytacji będą medale z logo fundacji Przymierze lub budynkiem Centrum, które zostaną wtopione w krzesła, montowane przed wieżą widokową. Licytacja odbędzie się na Facebooku Fundacji Przymierze (www.facebook.com/fundacjaprzymierze), a zebrane środki przyczynią się do postępu prac przy tej dużej inwestycji.

-Rozpoczynamy licytacje punktualnie o godz.17.00. Kwota wyjściowa to 50 zł, a licytujemy co 10 zł. Darczyńcy mogą oferować różne kwoty, dla nas każda suma jest ogromnym darem. Chcemy, aby z jednej strony była to dobra, zdrowa rywalizacja, a z drugiej strony zapraszamy każdego, kto chce i może podzielić się swoim wypracowanym dobrem i chce mieć konkretny wkład w budowę naszego Centrum- mówi s. Paulina Kopacz z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi i prezes Zarządu Fundacji Przymierze.

Co ważne, zwycięzcy licytacji nie otrzymają medali , bo te zostaną umieszczone w krzesłach. Zostaną natomiast wpisani do internetowej Księgi Darczyńcy, którą fundacja ma na swojej stronie.

Licytacja potrwa do wtorku, 27 kwietnia do godz. 20.00. Po zakończeniu i podsumowaniu zostaną ogłoszeni zwycięzcy, którzy będą mogli dokonać wpłat na konto fundacji Przymierze w ciągu 72 godzin.

M. W-M.
s. Paulina Kopacz z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi i prezes Zarządu Fundacji Przymierze

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto