Liga Narodów: Mecz Polska - Walia. Jaki wynik?

2022-06-01 20:37
Liga Narodów: Mecz Polska - Walia. Jaki wynik?
Autor: Kuba Husarz Liga Narodów: Mecz Polska - Walia. Jaki wynik?

Polska wygrywa z Walią w pierwszym meczu piłkarskiej Ligi Narodów. Spotkanie odbyło się na stadionie we Wrocławiu i... nie brakowało emocji! Początek spotkania nie należał do najlepszych. Jak skończyło się spotkanie?

Biało-czerwoni odwrócili losy meczu mimo, że przez dużą cześć drugiej połowy przegrywali 0:1. Pierwsza połowa wyrównana, ale do zapomnienia. Najlepszą sytuację zmarnował w niej Robert Lewandowski, którego strzał z pola karnego obronił walijski bramkarz.

Czytaj także: Nowe terminy wypłat 500 plus. Kiedy zatem możemy spodziewać się przelewu pieniędzy?

Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, bo już w 52. minucie dla wyspiarzy po niepewnej interwencji Grabary zdobył Jonny Williams. Dopiero decyzje Czesława Michniewicza odmieniły to spotkanie - gole rezerwowych Jakuba Kamińskiego w 72. minucie i Karola Świderskiego w 85. dały reprezentacji Polski cenne zwycięstwo nad Walią w pierwszym meczu tegorocznej Ligi Narodów.

Kolejny mecz Polacy zagrają 8 czerwca w Brukseli z Belgią

- Trzon reprezentacji jest stabilny. Kamil Glik, Jan Bednarek, Grzegorz Krychowiak i Piotrek Zieliński zagrali dziś dobry mecz - powiedział po meczu Czesław Michniewicz. Selekcjoner zapytany o raport medyczny przyznał, ża chwilę obecną nikt nie zgłaszał nic złego.

Sedno Sprawy - Waldemar Kraska