Polska - Arabia Saudyjska: "To będzie dla nas mecz o wszystko"

2022-11-24 17:35
Polska - Arabia Saudyjska: To będzie dla nas mecz o wszystko
Autor: Twitter/Matty Cash Polska - Arabia Saudyjska: "To będzie dla nas mecz o wszystko"

Trwa mundial w Katarze. W meczu z Meksykiem Polacy bezbramkowo zremisowali. W sobotę zmierzą się z kolejnym rywalem - Arabią Saudyjską. "To będzie dla nas mecz o wszystko" - powiedział trener biało-czerwonych, Czesław Michniewicz.

- To będzie dla nas mecz o wszystko na mundialu. W sobotę biało-czerwoni zagrają z pogromcą Argentyny. Arabia Saudyjska udowodniła, że będzie niezwykle trudnym rywalem- przyznał na oficjalnej konferencji mistrzostw świata w Katarze selekcjoner Czesław Michniewicz. 

Czytaj także: Niż Denis nadciąga. Synoptycy IMGW wydali ostrzeżenia pierwszego stopnia

- Drużyna jest oparta o zespół Al-Hilal, bardzo utytułowanej w tamtej części świata. Agresywna, wybiegana, dobrze zorganizowana - taka jest ekipa Arabii. Wynik w starciu z Argentyną jest zaskoczeniem, ale sama gra nie - powiedział Michniewicz na konferencji prasowej.

Liczę na to, że zagram, ale przede wszystkim chce pokazać trenerowi, że jestem gotowy - przekonywał przed tym spotkaniem jeden z najmłodszych zawodników w kadrze Polski Michał Skóraś.

- Oczywiście, to jest dla mnie bardzo wielka sprawa, by zagrać na mistrzostwach świata. Ale nie oczekuję tego jakoś bardzo. Bardziej chciałbym udowodnić moją dobrą dyspozycję na treningach, żeby to była szczera decyzja trenera - tłumaczył.

Początek sobotniego spotkania z Arabią Saudyjską o godzinie 14.