Inowrocław. Mister Budownictwa 2021 wybrany

2022-01-18 8:14
Mister Budownictwa 2021
Autor: mat. prasowe

To w Inowrocławiu. Kapituła konkursowa wyłoniła obiekt najciekawszy architektonicznie, funkcjonalnie, wykonawczo, czy z powodu zastosowanych rozwiązań. W tym roku zgłoszono łącznie 9 obiektów.

Wszystkie konkursowe propozycje zostały zgłoszone w kategorii obiekty nowo wybudowane. Tytuł „Mister Budownictwa – Inowrocław 2021” w kategorii obiektów nowo wybudowanych oraz tytuł „Mister Budownictwa INTERNAUTÓW” zdobył blok mieszkalny przy Rzepakowej 28 w Inowrocławiu. Główną nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych przyznano firmie INELBUD sp. z o.o. Sp. K. z Jaksic. Projekt budynku wykonał Jędrzej Paterek z inowrocławskiej firmy Usługi Techniczno-Budowlane.

To już kolejna edycja konkursu „Mister Budownictwa” w którym wybierana była „wizytówka Inowrocławia”. Podczas uroczystości inwestor, wykonawca oraz projektant otrzymali dyplomy i statuetki, a dodatkowo z rąk Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy otrzymali pamiątkową tablicę z brązu do umieszczenia na nagrodzonym budynku. Zwycięzcę wyłoniła, w drodze głosowania, kapituła konkursowa, której przewodniczył prezydent Ryszard Brejza. Konkurs nadzorowała jego zastępczyni - Ewa Witkowska.