Miał w domu prawie kilogram amfetaminy

2022-02-04 6:26

30-latek z Bydgoszczy został aresztowany. Zatrzymany został w centrum miasta. W mieszkaniu zabezpieczono także mniejsze ilości innych środków odurzających.

Policjanci z Fordonu ustalili, że jeden z mieszkańców bydgoskiego śródmieścia może mieć zakazane środki psychotropowe. Funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego i ustalili jego dokładne miejsce zamieszkania. Następnie pojechali tam i weszli do lokalu 30-latka. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Mundurowi znaleźli prawie kilogram amfetaminy, kilkadziesiąt gramów marihuany oraz kryształków MDMA. Zabezpieczona również została niewielka ilość krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy, elektroniczna waga, maczeta oraz przedmiot przypominający broń palną.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili 30-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Po przesłuchaniu prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu, który aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat za kratami.