OSiR w Inowrocławiu organizuje atrakcje dla dzieci

2022-06-24 8:51
Program OSiR w Inowrocławiu na wakacje 2022
Autor: OSiR w Inowrocławiu

Przez całe wakacje będzie można zagrać w tenisa czy korzystać z małej sali sportowej. To od poniedziałku do piątku w Hali Widowiskowo-Sportowej. W dni powszednie będzie też coś dla miłośników gry w siatkówkę czy koszykówkę.

W lipcu można wziąć udział w Wakacyjnej Lidze Piłki Nożnej. To turniej piłkarski dla drużyn amatorskich. Rozgrywki zostaną przeprowadzone podczas czterech spotkań. Można też wziąć udział w Turnieju Singlowym w Tenisie Ziemnym OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia. Z kolei na terenie rekreacyjnym przy tężni najmłodsi będą rywalizować podczas zawodów w minigolfa. Dzieci, które chcą nauczyć się pływać zapraszamy na zajęcia pod okiem instruktora, które odbywać się będą w dni powszednie w Krytej Pływalni „Wodny Park”.

Dzieci i młodzież mieszkająca na terenie Inowrocławia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15.:00 w okresie wakacji, może uczęszczać bezpłatnie na Kryte Pływalnie „Delfin” i „Wodny Park”. Szczegóły są na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.