Siatkarze Łuczniczki i Skry zagrają o Puchar Prezydenta Bydgoszczy

2017-09-14 9:07
mecz
Autor: brak danych

Tradycyjnie przed początkiem nowego sezonu ligowego, siatkarze bydgoskiej Łuczniczki i bełchatowskiej Skry powalczą o Puchar Prezydenta Bydgoszczy. Mecz zaplanowano na wtorek, 19 września, a dzień wcześniej siatkarze obu drużyn zapraszają kibiców na spotkanie w jednym z centrów handlowych.

Tradycyjnie towarzyski mecz z PGE Skrą Bełchatów połączony będzie z oficjalną, przedsezonową prezentacją drużyny. Nasz zespół został mocno przebudowany – oprócz nowych zawodników w Łuczniczce pojawił się również nowy sztab szkoleniowy. Zmiany nastąpiły również w zespole z Bełchatowa. Drugim trenerem zespołu został bydgoszczanin, wychowanek Chemika Michał Winiarski.

Mecz o Puchar Prezydenta Bydgoszczy i prezentacja zespołu Łuczniczki we wtorek, 19 września, początek o godz. 18.00 – oczywiście w Łuczniczce. Bilety w cenie od 5 zł do 20 zł można nabywać w Internecie TUTAJ.

Dzień wcześniej, 18 września, drużyny zapraszają swoich fanów do Galerii Pomorskiej, początek również o godz. 18.00. Na kibiców czekać będą kapitan Łuczniczki Bydgoszcz – Wojciech Jurkiewicz, najlepszy blokujący minionego sezonu Mateusz Sacharewicz, wychowanek zespołu Bartek Filipiak, przyjmujący Metodi Ananiev oraz trener Jakub Bednaruk. PGE Skrę Bełchatów reprezentować będzie m.in. brązowy medalista mistrzostw Europy – Srećko Lisinac, reprezentant Bułgarii Nikolay Penchev oraz Grzegorz Łomacz. W programie spotkania liczne atrakcje m.in. konkursy sprawnościowe, jak i z wiedzy siatkarskiej, w których nagrodami będą klubowe gadżety, bilety na mecz o Puchar Prezydenta Bydgoszczy oraz prezentację zespołu, karnety na nowy sezon i wiele innych. Źródło: www.bydgoszcz.pl