W tę sobotę pierwsza premiera w Teatrze Kameralnym

2021-11-04 7:30
Teatr
Autor: brak danych

Bydgoska instytucja szykuje się do wielkiego wydarzenia. Po raz pierwszy na nowej scenie zaprezentowany zostanie spektakl. To „Nowe szaty TindiElli”.

Premierę zaplanowano na 6 listopada. „Nowe szaty TindiElli” opowiadają o wpływie wirtualnego świata na nasze kompleksy. Na wyspie Instagramii najważniejszy jest przecież wygląd. W wirtualnym świecie walka jest zacięta, nikt jednak nie może równać się z królową TindiEllą. Jej uroda i popularność przyćmiewa wszystkich. Ale pozornie idealne życie władczyni zostaje wystawione na próbę. Czy rzeczywiście jest najpiękniejsza i czego najbardziej boi się królowa? Odpowiedzi na te pytania odnaleźć można w tym właśnie spektaklu.

Baśniowa opowieść, która porusza realne problemy nastolatków. Spektakl Anny Wolszczak portretuje trudne chwile wieku dojrzewania. Tekst Piotra Pluty powstał na motywach „Nowych szat cesarza” Hansa Christiana Andersena. Przedstawienie skierowane jest szczególnie do nastolatków, a także wszystkich zainteresowanych powyżej 8. roku życia.