Głogów w hołdzie Powstańcom Styczniowym

2020-01-24 9:21
Źródło:Patriotyczny Głogów
Autor: brak danych

VI Turniej im. Romualda Traugutta w strzelaniu z karabinka pneumatycznego

To już VI turniej organizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów. W tym roku organizatorzy wprowadzili także kategorię otwartą.

Podobnie jak w latach ubiegłych osobną kategorię tworzymy dla szkół średnich – które zapraszamy do rywalizacji drużynowej (3 osoby w szkolnej drużynie). Jeżeli chodzi o turniej indywidualny to pierwszy raz w historii zapraszamy na Zawody Strzeleckie o Puchar Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów! Tworzymy więc kategorię otwartą dla wszystkich chętnych – bez podziału na wiek czy płeć. Wszystkich, którzy chcieliby postrzelać z nami, pobawić się w fajnym, patriotycznym gronie a jednocześnie w taki właśnie sposób oddać hołd Powstańcom Styczniowym – serdecznie zapraszamy do udziału – informuje Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów.

Turniej Strzelecki im. Romualda Traugutta organizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz LOK Głogów to największy i najbardziej prestiżowy turniej strzelecki dla młodzieży w całym zagłębiu miedziowym. Rywalizacja, świetna zabawa, nagrody, profesjonalnie przeprowadzone zawody. Już po raz szósty organizatorzy zapraszają do strzelnicy LOK w Głogowie.

Tegoroczne strzelanie rozpocznie się w sobotę, 1 lutego.

O godzinie 9:00 zapraszamy młodzież na międzyszkolną rywalizację drużynową. O godzinie 11:00 zaczynamy strzelanie w kategorii open. Na zgłoszenia zawodników (oraz wszelkie zapytania) czekamy do 31 stycznia pod numerem telefonu 690499656 lub pod adresem info@patriotyczny-glogow.pl. Turniej będzie w pełni zabezpieczony, prowadzony przez profesjonalnego sędziego zawodów, Pana Krzysztofa Tarasa Prezesa LOK Głogów. Dla zwycięzców przewidziano nagrody – puchary, medale, upominki rzeczowe. Udział w zawodach w turnieju międzyszkolnym jest bezpłatny. W kategorii otwartej wpisowe to jedyne 10 zł – informuje Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów.