Głogowski Wieczór Chwały

2020-06-09 11:34
Ruiny Kościoła Św. Mikołaja
Autor: brak danych

Były wątpliwości, ale jednak IV Głogowski Wieczór Chwały się odbędzie. To dzięki inicjatywie ludzi świeckich i społeczników, we współpracy z Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Mikołaja w Głogowie.

Do końca nie było wiadomo, czy w tym roku Głogowski Wieczór Chwały się odbędzie. Próby trwają dopiero od zeszłego tygodnia, ale udało się wszystko zorganizować. To inicjatywa ludzi świeckich i społeczników, we współpracy z Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Mikołaja w Głogowie, wspólnotą wiaryGODni oraz Prezydentem Miasta Głogowa i głogowskimi instytucjami miejskimi. W tym roku bez procesji, w Ruinach kościoła św. Mikołaja koncert rozpocznie się o godzinie 20.30, 11 czerwca w Boże Ciało.

Będzie możliwość uczestnictwa w wydarzeniu. Jednak będzie to ograniczona liczba osób i tylko po uzyskaniu specjalnej wejściówki. Szczegóły można uzyskać u Proboszcza Parafii Św. Mikołaja w Głogowie - Stanisława Brasse oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK od 09.06.2020r. Warunkiem wstępu będzie posiadanie maseczki, bądź przyłbicy oraz zachowanie dystansu wewnątrz obiektu. Oprócz tego koncert będzie transmitowany w Internecie.