W nagrodę pojadą na mecz reprezentacji Polski

2021-09-27 10:51
Liga Osiedlowa Chrobrego Głogów
Autor: Chrobry Głogow

Dwie najlepsze drużyny Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów w nagrodę pojadą na Stadion Narodowy w Warszawie. Taka nagroda czeka na dzieci i młodzież!

W Głogowie rozegrana została po raz drugi Liga Osiedlowa Chrobrego Głogów. To projekt klubu prowadzony w ramach Trenera Osiedlowego, który jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów. W lidze udział brało 12 zespołów, które były podzielone na dwie kategorie wiekowe: U-12 i U-16. Wszystkie pod swoimi nazwami uczestniczyły w zmaganiach, które przypominają ligę zawodową, były terminarze, tabele, klasyfikacje strzelców, mecze u siebie i na wyjeździe, a nawet zestawienia fair play z żółtymi i czerwonymi kartkami.

Teraz choć liga się jeszcze nie skończyła, to znamy już wyniki. Liderzy już zapewnili sobie mistrzowskie tytuły, w młodszej kategorii U-12 zwycięstwo przypadło drużynie Niepokonani SP8, natomiast kategorię U-16 wygrali zawodnicy Parkowców SP7.

Klub dla wygranych drużyn przygotował nagrodę. Pojadą na Stadion Narodowy w Warszawie. 9 października ponad 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży - uczestników Trenera Osiedlowego Chrobry Głogów - weźmie udział w meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacji Polski z San Marino.

Ostatnie rozstrzygnięcia w trwającej Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów można sprawdzić na www.trenerosiedlowy.glogow.org . Tydzień po jej ostatnich meczach, w środę 6 października na klubowych obiektach odbędzie się V edycja turnieju Z Boiska Na Stadion z udziałem uczestników Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów i innych osób uczęszczających na zajęcia Trenera Osiedlowego Chrobry Głogów, podczas której odbędzie się też podsumowanie piłkarskich rozgrywek i wręczenie nagród.