Głogów. Znów inny rozkład jazdy

2022-02-11 13:43
Autobusy
Autor: Adrianna Grochala

Pandemia koronawirusa wymusza wiele zmian od prawie dwóch lat. Chociażby uczniowie raz uczą się zdalnie, a raz stacjonarnie. To za każdym razem powoduje zmianę obowiązującego rozkładu jazdy Komunikacji Miejskiej.

Ostatnie miesiące to dla dzieciaków prawdziwy rollercoarster. Raz chodzą do szkoły, a raz mają lekcje online. Wiadomo już, że wkrótce znów wrócą do szkolnych ławek. To wymusza zmiany obowiązującego rozkładu jazdy miejskich autobusów. - W związku z powrotem uczniów do nauki stacjonarnej w szkołach, miejskie autobusy będą kursować według wakacyjnego rozkładu jazdy tylko do 20 lutego 2022 roku - informują w Komunikacji Miejskiej.

Warto dobrze sprawdzić, o jakich godzinach będzie teraz odjeżdżał nasz autobus. Różnica może być spora. - Kursy wakacyjne na rozkładach znajdują się w rubryce pod nazwą „R.WAKACYJNE”. Rozkład jazdy autobusów w soboty i niedziele nie ulega zmianie. Nadal zawieszone będzie kursowanie autobusów linii nr 2 w kierunku do miejscowości Jaczów, Smardzów i Jerzmanowa - dodają w KM.