Kolędogranie – świąteczna akcja pomocy

2021-12-10 14:25
Kolędogranie
Autor: Okładka płyty

Kolędogranie – świąteczna akcja pomocy. Na pomysł jej zorganizowania wpadli mieszkańcy osiedla Pustachowa w Gnieźnie. Nagrali płytę z kolędami, a całkowity dochód z ich sprzedaży przekażą na pomoc sąsiadom w trudnej sytuacji.

Płyta z kolędami ma być "cegiełką", z której całkowity dochód przekazany zostanie na pomoc świąteczną dla rodziny znajdującej się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Po co płyta...? Jak mówi organizator akcji – „Można wysłać sms, zbierać pieniądze do puszki. Myślę, że lepsze było "skrzyknięcie" grupy osób, aby stworzyć coś wspólnie dla kogoś. Trzeba wyjść z domu, nauczyć się czegoś, wystawić na opinię, ocenę itd. To chyba bardziej cieszy. Mam świadomość niedoskonałości wykonań ale nie o sztukę przez duże "S" nam chodziło. Oprócz ludzi zaprawionych w "boju", w nagraniach brały udział dzieci, które pierwszy raz stanęły przed mikrofonem.”

Płyta będzie kosztowała 15 złotych. Warto o nią pytać w najbliższą niedzielę w swojej parafii. Więcej o akcji w materiale Joanny Kubickiej poniżej.

Listen to "Kolędogranie - świąteczna akcja pomocy" on Spreaker.