Pomagacze - Pożeracze dla dzieci z Kliniki Onkologicznej

2021-11-24 12:29
Pomagacze - Pożeracze
Autor: Joanna Kubicka

Przytulankowa armia z Gniezna wyruszy do Warszawy na misję. A dokładniej do Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży. Pomagacze – pożeracze bo tak nazywają się owe maskotki, mają specjalne zadanie do wykonania.

Na pomysł podarowania uśmiechu chorym dzieciom wpadło Centrum Aktywności Społecznej Largo z Gniezna. W akcję szycia maskotek zaangażowali się uczestnicy warsztatów krawieckich, ale nie tylko. Chętni do pomocy zgłosili się także harcerze. Pierwsze przytulanki trafiły do kliniki w październiku. Akcja spotkała się z miłym odzewem. 

"Zestaw Pomagaczy – pożeraczy gotowy do pracy! Serdecznie dziękujemy za wyjątkowo fikuśne przytulanki z misją przekazane przez Centrum Aktywności Largo z Gniezna.??? Zamieszczamy instrukcję użytkowania i zarazem list z dobrymi życzeniami w zdjęciach. Fantastyczny pomysł i odrobinę uśmiechu ?? dziś do nas przywiózł Jędrek z mamą, właśnie z jesiennie słonecznego Gniezna. Wszystkim twórcom tych wyjątkowo ważnych potworków serdecznie dziękujemy! ❤❤❤❤ "- możemy przeczytać na profilu społecznościowym Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży. 

Więcej o akcji szycia Pomagaczy - Pożeraczy w materiale Joanny Kubickiej poniżej.

Listen to "Przytulanki dla dzieci z Kliniki Onkologicznej" on Spreaker.