Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

2019-02-19 9:19
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Autor: brak danych

To już kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W to przedsięwzięcie jak co roku włącza się policja. 22 lutego to Dzień Ofiar Przestępstw.

Do niedzieli w budynku gnieźnieńskiej komendy funkcjonariusze poszczególnych komórek będą udzielać porad i pomocy prawnej osobom pokrzywdzonym. Mogą się one zgłaszać między godz. 8:00 a 14:30. Porad będą udzielać również komendanci komisariatów w Czerniejewie, Kłecku, Trzemesznie i Witkowie.

Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, skorzystaj z bezpłatnej informacji na terenie Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie ul. Jana Pawła II 2 w ramach "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem ", DYŻURY FUNKCJONARIUSZY: w dniach 18 – 24 lutego 2019 r. w godz. 8.00-14.30 Naczelnicy i funkcjonariusze Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przyjmować będą zainteresowane osoby – osoby pokrzywdzone przestępstwem w godzinach urzędowania na terenie jednostki przy ul. Papieża Jana Pawła II 2. w dniach 18 – 22 lutego 2019 r. Komendanci Komisariatów (Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno i Witkowo) udzielać będą wymienionym osobom porad w godzinach urzędowania w swoich jednostkach. Funkcjonariusze udzielać będą informacji prawnych, praktycznych porad dotyczących praw jakie przysługują osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Źródło: www.gniezno.policja.gov.pl