Adrian Cyfer mistrzem okręgu

2013-09-19 23:45
Stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza
Autor: Fot. Kamil Lewera

Zwycięstwem Adriana Cyfera zakończyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu rozegrane na gorzowskim stadionie. Młodzieżowiec Stali Gorzów wygrał w biegu dodatkowym z Łukaszem Kaczmarkiem. Trzecie miejsce na podium zajął Kamil Adamczewski.

Zwycięstwem Adriana Cyfera zakończyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu rozegrane na gorzowskim stadionie. Młodzieżowiec Stali Gorzów wygrał w biegu dodatkowym z Łukaszem Kaczmarkiem. Trzecie miejsce na podium zajął Kamil Adamczewski. Adrian Cyfer popełnił tylko jeden błąd, kiedy to w pierwszym biegu podniosło mu motocykl i musiał bronić się przed upadkiem. Junior gorzowskiej drużyny zakończył zawody z dorobkiem 14 punktów. Słabo spisała się Klaudia Szmaj, która nie zdobyła punktów, ale trzeba zaznaczyć, że były to jej pierwsze starty na gorzowskim owalu. Wyniki: 1. Adrian Cyfer 14 (2,3,3,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym 2. Łukasz Kaczmarek 14 (3,3,3,2,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym 3. Kamil Adamczewski 13 (3,2,2,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym 4. Łukasz Cyran 13 (3,3,2,3,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym 5. Alex Zgardziński 10 (3,1,2,1,3) 6. Patryk Karczmarz 9 (w,2,3,2,2) 7. Patryk Beśko 8 (2,2,0,3,1) 8. Mikołaj Drożdżowski 8 (1,0,3,2,2) 9. Tomasz Walasek 7 (1,1,2,1,2) 10. Bartosz Bietracki 6 (0,3,1,1,1) 11. Szymon Grobelski 5 (2,1,1,0,1) 12. Marcin Wawrzyniak 4 (2,1,1,-,-) 13. Arkadiusz Pawlak 4 (1,2,u,d,1) 14. Mikołaj Trępała 1 (1,0,0,-,-) 15. Kamil Matyjas 1 (t,w,1,-,-) 16. Klaudia Szmaj 0 (w,0,0,0,0) 17. Patryk Wolniewiński 0 (w,w,u) Wyniki za: www.sportowefakty.pl