Nowy sezon artystyczny Filharmonii

2021-09-23 11:46
Nowy sezon artystyczny Filharmonii
Autor: Filharmonia Gorzowska

Sezon artystyczny 2021/2022 jest dla Filharmonii Gorzowskiej wyjątkowy. Repertuar tworzyli: nowa dyrektor Joanna Pisarewicz i nowy dyrygent, maestro Przemysław Fiugajski. Zapowiada się interesująco!

Nowy sezon artystyczny w Filharmonii Gorzowskiej rozpoczyna się już 24 września.

- Będzie atrakcyjnie i wielowątkowo. Kontynuujemy cykl koncertów symfonicznych i kameralnych oraz programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Każdy meloman znajdzie u nas coś dla siebie – zapewnia dyrektor FG Joanna Pisarewicz.

- Bardzo zależało mi na tym, by do Gorzowa przyjeżdżali najlepsi twórcy z całego świata oraz dobrze zapowiadający się młodzi artyści – dodaje maestro Przemysław Fiugajski.

Powody do radości mogą mieć zarówno miłośnicy klasycznej muzyki symfonicznej, jak i zwolennicy instrumentalistyki XX i XXI wieku. Najnowszym trendom będzie poświęcony Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara.

W tym roku nie będzie tradycyjnych karnetów. – Zapraszamy do zakupu abonamentów w nowej formie. Przez abonament rozumie się zakup co najmniej 3 biletów dla jednej osoby na 3 różne koncerty symfoniczne zaplanowane do końca grudnia 2021 r.

Pełen repertuar na wydarzenia do końca grudnia znajduje się na stronie www.filharmoniagorzowska.pl.