Rusza drugi nabór wniosków na tańszy węgiel

2022-12-29 14:35
Węgiel
Autor: Wikipedia

W Gorzowie rozpoczyna się przyjmowanie wniosków od mieszkańców na zakup tańszego węgla od 1 stycznia 2023 r. Wnioski o zakup muszą złożyć wszystkie osoby uprawnione, które chcą dokonać zakupu surowca w tym okresie

Co ważne, nowy wniosek muszą złożyć też osoby, które starały się o zakup węgla do 31 grudnia 2022 r., ale z przyczyn niezależnych od miasta i braku dostępności węgla nie udało im się dokonać jego zakupu. Wnioski o zakup węgla można składać najpóźniej do 15 kwietnia 2023 r. Po tym dniu wnioski nie będą już przyjmowane.

Wniosek o zakup osoba uprawniona składa osobiście na piśmie w siedzibie Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Walczaka 42 w Gorzowie Wielkopolskim lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: ePUAP (adres skrzynki: /GCPRIPS/skrytka).

Sprzedaż węgla przez Miasto Gorzów Wielkopolski będzie realizowana na dotychczas obowiązujących zasadach, uwzględniając pierwszeństwo zakupu przez osoby, które złożyły wniosek na okres do 31 grudnia 2022 r., lecz nie udało się im tego zakupu zrealizować.