Abp Grzegorz Ryś: zapraszam na zakończenie Jerycha Modlitewnego

2021-09-07 9:07
Abp Grzegorz Ryś: zapraszam na zakończenie Jerycha Modlitewnego
Autor: Adam Kuźmicki

Do udziału we Mszy św. dziękczynnej za trwające przez cały tydzień w Łodzi Jerycho Modlitewne zaprasza abp Grzegorz Ryś. Siedmiodniowa całodobowa modlitwa i adoracja poprzedza serię wydarzeń ewangelizacyjnych.

Centralnym miejscem Jerycha Modlitewnego jest kościół Matki Bożej Fatimskiej przy Kilińskiego w Łodzi. Tam też, w środę o godz. 18.30, odprawiona zostanie Msza św. na zakończenie Jerycha. Abp Grzegorz Ryś do uczestnictwa w liturgii zaprasza wszystkich uczestniczących w tygodniowej modlitwie.

Ode mnie też jeden konkret: żebyście się wszyscy odliczyli 8 września o godz. 18.30 na Eucharystii, którą kończymy łódzkie Jerycho. Zapraszamy wszystkich tych, którzy przez te 7 dni i 7 nocy czuwają w Kościele Matki Bożej Fatimskiej na adoracji. Wszystkich zapraszamy, żeby się zeszli na koniec na wspólną Eucharystię dziękczynną za to wydarzenie.

Jerycho Modlitewne poprzedzało m. in. odbywający się w Łodzi Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji, Mszę św. dziękczynną za beatyfikację kard. Wyszyńskiego czy Arenę Młodych. Kolejne wydarzenia ewangelizacyjne to cykl rekolekcji.

Polecany artykuł:

Kongres Nowej Ewangelizacji
Źródło: Abp Grzegorz Ryś: zapraszam na zakończenie Jerycha Modlitewnego