Ekowakacje w duchu Laudato Si'. Jak wziąć udział w konkursie?

2022-07-20 14:38
 Ekowakacje w duchu Laudato Si'. Jak wziąć udział w konkursie?
Autor: pixabay.com Ekowakacje w duchu Laudato Si'. Jak wziąć udział w konkursie?

Portal chrześcijańskich ekologów Święto Stworzenia i REFA - Ruch Ekologiczny św. Franciszka z Asyżu zapraszają do udziału w minikonkursie fotograficznym: Ekowakacje w duchu Laudato Si'. Jak wziąć udział w zabawie? Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu!

- Lato to dla wielu z nas czas wakacyjnego wypoczynku. Dla jednych kojarzy się on z błogim nic-nie-robieniem, dla innych to okres aktywnego ładowania baterii na cały rok, jeszcze inni poświęcają zasłużony urlop na prace na rzecz lokalnej wspólnoty i wolontariat. A jak Ty spędzasz letnie miesiące? Mamy nadzieję, że ten czas to nie są wakacje od Boga i ekologicznych praktyk. Podziel się z nami swoim pomysłem na ekowakacje, zainspiruj innych! Ogłaszamy konkurs - czytamy na facebooku Encyklika Laudato Si.

Czytaj także: Caritas wspiera nie tylko Ukrainę. Przekazano 250 mln zł

Jak wziąć udział w konkursie?

Masz pomysł na wakacje, a może jesteś w wyjątkowym miejscu i chcesz się podzielić zdjęciami? Nie musisz podawać miejsca, niechaj inni zgadną, gdzie jesteś - informują organizatorzy. Zdjęcia można wysyłać za pomocą specjalnego formularza.

Konkurs trwa do końca wakacji.