Kongres Młodzieży Polonijnej online: Kiedy się odbędzie?

2022-03-31 15:28
Kongres Młodzieży Polonijnej online: Kiedy się odbędzie?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Kongres Młodzieży Polonijnej online: Kiedy się odbędzie?

„Idź w pokoju” - pod takim hasłem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kongres Młodzieży Polonijnej online. Tym razem spotkanie poświęcone zostanie sakramentowi pokuty i pojednania. Gościem specjalnym będzie ks. Piotr Jarosiewicz, duszpasterz młodzieży i Asystent Diecezjalny KSM, który przybliży główny temat spotkania, a także odpowie na pytania uczestników. Kiedy odbędzie się kongres?

Kongres odbędzie się w sobotę 9 kwietnia, w godzinach od 15.00 do 18.00 (czasu polskiego). W czasie spotkania odbędzie się również podziękowanie bp. Wiesławowi Lechowiczowi za zorganizowanie Kongresów Młodzieży Polonijnej i jego posługę. Jednocześnie zostanie powitany nowy Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej – bp. Piotr Turzyński.

Czytaj także: Salezjańscy klerycy rapują i zachęcają do pomocy Ukrainie

Podczas Kongresu odbędzie się także modlitwa o pokój w Ukrainie. Drogę Krzyżową o godz. 17.00 poprowadzi młodzież z Ukrainy. „Zapraszamy Was, a także Waszych przyjaciół i znajomych, stwórzmy most modlitewny w intencji pokoju na Ukrainie. Jeśli nie możesz uczestniczyć w całym spotkaniu Kongresu Młodzieży Polonijnej  – Bądź z nami na modlitwie!” – czytamy w zaproszeniu Biura Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Zapisy na Kongres za pomocą formularza

Więcej informacji: facebook.com/kongresMlodziezyPolonijnej

Biuro Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej / BP KEP

Sedno Sprawy - Władysław Kosiniak-Kamysz