Można się już zapisywać na Strefę Chwały Festiwal 2024

2024-02-22 20:06
Strefa Chwały
Autor: facebook.com

Strefa Chwały Festiwal to rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem. W tym roku odbędą się w dniach 4 -9 lipca w Starym Sączu na placu przy Ołtarzu Papieskim. Strefę odwiedza co roku co najmniej 700 uczestników, a z dnia otwartego, tzw. Rodzinnego Świętowania Niedzieli korzysta dodatkowo 2000 osób.

Dobra muzyka i modlitwa stanowią przestrzeń wzrostu dla każdego. Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do prawdy, dobra i piękna. Rekolekcje to przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

Na uczestników, którzy zgromadzą się pomiędzy 4, a 9 lipca przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu czekają liczne panele, konferencje, a także codzienna muzyczna uczta duchowa. Na Festiwalu pojawią się m.in. bp Andrzej Jeż, bp Artur Ważny, bp Grzegorz Suchodolski, ks. Robert Pisula, o. Tomasz Nowak OP, o. Tomasz Maniura OMI, Bogna Białecka Aleksander Bańka, Joachim i Beata Mencel, Mate.O i wielu innych. Głównym prowadzącym rekolekcje będzie o. Archanioł Borek OFM.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach powstała Strefa Chwały Kids, w ramach której zostały zaplanowane liczne zabawy i zajęcia artystyczne. Dla młodzieży została natomiast zorganizowana Strefa Chwały Young z warsztatami realizowanym w ramach projektu ArtStrefa, w trakcie których będzie można doskonalić umiejętności artystyczne, fotograficzne, muzyczne, aktorskie czy wokalne pod okiem twórców i artystów.

Zapisać można się przez formularz na stronie https://strefachwaly.pl/

Źródło: ekai