Bieg Walentynkowy i utrudnienia w ruchu jutro w Koszalinie

2023-02-17 15:19
Walentynki 2020. W niedzielę w Krakowie odbędzie się Bieg Walentynkowy
Autor: Pixabay

Bieg główny na dystansie 5 km, nordic walking na 4 km trasie. To program Biegu Walentynkowego w Koszalinie, który organizuje TKKF. Impreza sportowa dla zakochanych i nie tylko, odbędzie się w sobotę, 18 lutego. Z powodu biegu w Koszalinie będą tymczasowe utrudnienia w ruchu.

Bieg Walentynkowy, organizowany przez Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej odbędzie się w sobotę, 18 lutego br. Organizatorzy spodziewają się 120 osób startujących w biegu głównym na na dystansie 5 km i marszu nordic walking na trasie 3,4 km. Start i meta zawodów zlokalizowana będzie w Hali widowiskowo-sportowej.

W związku z tym w Koszalinie w godzinach 10:30 - 12:30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięta zostanie ul. Chrząszczyńskiego oraz wjazd na Halę Widowiskowo-Sportową w Koszalinie. Pozostała trasa biegu prowadzona będzie bo chodnikach i ścieżkach rowerowych.

Sekretariat zawodów w Hali Widowiskowo-Sportowej będzie otwarty już od 9:30. Bieg rozpocznie się o godz. 11.00, a marsz nordic walking pół godziny później. Na godz. 12.00 planowane jest podsumowanie tej sportowej imprezy.

Więcej informacje na stronie: biegikoszalin.eu