Czas dla małżeństw w koszalińskim CEF

2023-02-21 15:25
Małżeństwo jest korzystne dla zdrowia! Zaskakujące wyniki badań!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Spotkania Małżeńskie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbędą się w ten weekend. Do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie zaproszone są wszystkie pary małżeńskie, które chcą pogłębić relację lub odbudować więź małżeńską.

Spotkania Małżeńskie to weekendowe, warsztatowe rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych lub małżeństw cywilnych, które mogłyby zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Zajęcia kierowane są do par w każdym wieku,bez względu też na staż związku, które pragną pogłębić lub naprawić swoje relacje i rozwijać miłość małżeńską. Warsztaty mogą być szczególnie pomocne dla par przeżywających różnego rodzaju kryzysy.

-Uważam, że warto wziąć udział w Spotkaniach Małżeńskich po to, by poprawić jakość wspólnego codziennego życia, nauczyć się ze sobą rozmawiać i słuchać się wzajemnie, a także przebaczać. Myślę, że nie ma małżeństwa, które by tego nie potrzebowało

- mówi Małgorzata Telega, animatorka Spotkań Małżeńskich w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Weekend dla małżeństw zaplanowano od 24 do 26 lutego w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Wciąż można zapisać się telefonicznie pod nr 600 984 248 lub mailowo zgloszenia.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl.

Listen to "Małgorzata Telega, animatorka Spotkań Małżeńskich w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej" on Spreaker.