Jarmark Bożonarodzeniowy w Kołobrzegu. Kiedy? Gdzie? Jakie atrakcje przygotowano?

2022-11-22 20:15
Jarmark bożonarodzeniowy Kołobrzeg
Autor: materiały prasowe

Jarmark Bożonarodzeniowy w Kołobrzegu potrwa aż dwa tygodnie. Na Placu przed Ratuszem stanie 25 domków, w których będzie odbywał się handel ozdobami i smakołykami związanymi z grudniowymi świętami. Nie zabraknie też występów artystycznych.

Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy zaplanowano od 9 do 23 grudnia na Placu przed Ratuszem. Wiele atrakcji czeka na mieszkańców w dzień otwarcia.

-Jarmark oficjalnie otworzy prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska, następnie zagra dla wszystkich zebranych Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa, zespół Mayol oraz kołobrzeski gitarzysta Adam „Herbata” Herbowski

-mówi Andrzej Kisiel z kołobrzeskiego RCK-u. Otwarcie 9 grudnia o godz. 16.00.

Na Jarmarku stanie 25 domków, w których swoją ofertę będą prezentowali lokalni rzemieślnicy. Na odwiedzających będą czekały regionalne wyroby spożywcze, m. in. miody, chleby, słodycze, którzy nie można kupić w żadnym sklepie. Kołobrzescy restauratorzy przygotowują także specjalne świąteczne menu. Pojawi się też rękodzieło, ozdoby świąteczne, wyroby z drewna, czy świąteczne swetry, skarpetki, czapki, szaliki i rękawiczki.

Kilka stanowisk na jarmarku jest jeszcze wolnych. Osoby zainteresowane stoiskiem szczegółowe informacje znajdą na stronie www.rck.kolobrzeg.eu

Listen to "Andrzej Kisiel z kołobrzeskiego RCK-u" on Spreaker.