Jutro zjazd absolwentów WNE Politechniki Koszalińskiej

Jubileusz WNE
Autor: Magda Wanowska-Miksa Grzegorz Przekota, obecny dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i dr Rafał Rosiński, prodziekan ds. studenckich WNE Politechniki Koszalińskiej.

Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej świętuje 30-lecie. Jubileusz jest okazją do podsumowania działalności wydziału, ale także do spotkania się jego absolwentów. Wszystkich, którzy ukończyli WNE uczelnia zaprasza do kampusu przy. ul. Kwiatkowskiego.

Zjazd Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych odbędzie się jutro, 27 maja. Główne uroczystości zaplanowano o godz. 12.00 w auli kampusu przy ul. Kwiatkowskiego 6e. Absolwenci, którzy przybędą na obchody jubileuszu, będą mogli spotkać się z dawnymi znajomymi, wysłuchać przemowy okolicznościowej pierwszego dziekana Pana profesora Bogusława Polaka, który był inicjatorem utworzenia Wydziału Nauk Ekonomicznych, ale też zobaczyć, jak przez te 30 lat zmieniła się uczelnia.

-Pierwsza inauguracja na naszym wydziale miała miejsce w roku 1992 na kierunku Zarządzanie i marketing. Od tego momentu nasz wydział bardzo się zmienił. Na początku kształcenie odbywało się w takich zwykłych salach klasowych. Natomiast dzisiaj wydział dysponuje nowoczesnymi laboratoriami. Od tego roku akademickiego otworzyliśmy laboratorium finansowo-giełdowe, gdzie studenci mają dostęp do wszystkich giełd światowych, w czasie rzeczywistym dokonują na wirtualnych pieniądzach transakcji. Dysponujemy pracownią kompetencji miękkich, gdzie młodzi ludzie mogą kształcić swoje zdolności menedżerskie

-mówi Grzegorz Przekota, obecny dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Zjazd Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zakończy uroczysty bal. Start o godz. 19.00 w Teatrze Variete Muza w Koszalinie. Udział weźmie ponad 100 osób.

Listen to "Zjazd absolwentów WNE" on Spreaker.