Koniec rundy jesiennej w III lidze

2014-11-17 19:03
Piłka nożna

15 kolejką spotkań zakończyła się runda jesienna w Bałtyckiej Trzeciej Lidze.

Przed własną publicznością w meczu derbowym wystąpił Bałtyk Koszalin podejmując Leśnika Manowo. Kibice zobaczyli 4 bramki a spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy remisie 2:2. Lepszą sytuację mieli gospodarze bo prowadzili już 2:0 po karnym Ziętarskiego i golu w 69 minucie Kamińskiego, by w końcówce w ciągu 2 minut stracić 2 gole i ostatecznie zremisować. W pozostałych meczach 15 kolejki rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Rasela Dygowo 2:0, rezerwy Lechii Gdańsk pokonały Gwardię Koszalin 1:0, Drawa Drawsko uległa Kaszubi Kościerzyna 0:2 i Gryf Wejherowo wygrał z Astrą Ustronie Morskie 4:1. W tabeli po rundzie jesiennej liderem Cartusia Kartuzy, Gwardia Koszalin jest 5, Drawa 6, i od 13 do 16 kolejno Astra, Bałtyk Koszalin, Leśnik Manowo i Rasel Dygowo. Teraz zespoły będą miały przerwę zimową, a do gry wrócą w marcu. (Agu)

trener Łukasz Korszański (Bałtyk Koszalin)