Konkurs dla dzieci, które chcą być w jury przyszłorocznej Filmoniady w Koszalinie

2022-10-27 18:02
Jury w Filmoniadzie
Autor: materiały prasowe

Konkurs na jury dziecięce organizuje CK105 w Koszalinie. Młodzi mieszkańcy mają oceniać filmy podczas 7. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej FILMONIADA, który odbędzie się w Koszalinie w marcu. To okazja dla małych miłośników kina na poznanie od kuchni pracy przy tego typu wydarzeniach.

Do jury poszukiwane są dzieci między 10 a 13 rokiem życia, które mieszkają w Koszalinie lub bliskiej okolicy i przede wszystkim interesują się filmem i kinem. Zadaniem młodych jurorów będzie oglądanie filmów podczas festiwalu FILMONIADA, który odbędzie się w CK105 w Koszalinie między 21 a 22 marca przyszłego roku. Jury dziecięce przyzna nagrodę dla najlepszej produkcji.

Zgłoszenia w formie krótkiego, maksymalnie 30-sekundowego filmiku, w którym dziecko powinno opowiedzieć o swoim ulubionym filmie i krótko uzasadnić swój wybór, należy przesłać na adres dorota.tarasiewicz@ck105.koszalin.pl. Razem z nagraniem trzeba przesłać Kartę zgłoszeniową, która wraz z regulaminem jest do pobrania na stronie ck105.koszalin.pl

Na zgłoszenia organizatorzy konkursu czekają do 16 grudnia tego roku. Wyniki mają ogłosić do 31 grudnia br.

Dodatkową nagrodą dla dzieci, które zasiądą w jury 7. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej FILMONIADA jest karnet na seanse Małego Widza w kinie Kryterium w Koszalinie, ważny przez cały przyszły rok.

Listen to "Dorota Tarasiewicz, CK105 w Koszalinie" on Spreaker.