Koszalin ma dwóch nowych zasłużonych dla miasta

2022-09-22 14:14 Marcin Kieca
Zenon Bednarek odebrał medal za zasługi dla Koszalina
Autor: MK Zenon Bednarek odebrał medal za zasługi dla Koszalina

Mirosław Kalkowski oraz Zenon Bednarek uhonorowani medalami za zasługi dla Koszalina. Podczas sesji rady miejskiej wyróżnienia wręczył przewodniczący rady, Jan Kuriata.

- Dostałem chyba ten medal za mój wkład w rozwój piłki nożnej w Koszalinie, a konkretnie za moją działalność w klubie Bałtyk Koszalin. Robię to już od 25 lat. Spod moich skrzydeł wyszli znani w Polsce i nie tylko piłkarze. Jest ich ponad siedemdziesięciu. Moim marzeniem jest wybudowanie w Koszalinie boiska piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia. Chciałbym dożyć tego momentu – powiedział Radiu Plus wyróżniony medalem za zasługi dla Koszalina, Zenon Bednarek.

Medal "Za zasługi dla Koszalina" jest wyrazem wyróżnienia i uznania rady miejskiej w Koszalinie za szczególne dokonania na rzecz rozwoju i promocji miasta oraz inicjatyw służących dobru mieszkańców. Medal może być przyznany osobie fizycznej, osobie prawnej lub jednostce organizacyjnej nie posiadającej osobowości prawnej tylko raz. Medal może być przyznany obywatelom polskim i cudzoziemcom.

Listen to "Mirosław Kalkowski oraz Zenon Bednarek uhonorowani medalami za zasługi dla Koszalina" on Spreaker.