Koszalińscy artyści wystąpią dla mieszkańców. W CK105 zaplanowano kilka koncertów

2023-01-20 12:11
Mikrofon
Autor: NikolayFrolochkin / CC0 / pixabay.com

Swoje talenty muzyczne zaprezentują soliści, zespoły i grupy, należące do Amatorskiego Ruchu Artystycznego CK105. „Koncerty zimowe” oraz te zatytułowane „Uwierz w siebie” odbędą się już w najbliższy weekend.

W Centrum Kultury 105 w Koszalinie jutro (21.01.23r.) o godz. 11.00 odbędzie się „Koncert zimowy” sekcji fortepianu, podczas którego swoje umiejętności zaprezentują młodzi podopieczni Grzegorza Serwańskiego. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Na scenie sali widowiskowej zaprezentują się także zespoły taneczne i wokalne, należące do Amatorskiego Ruchu Artystycznego CK105. Podczas ich koncertu usłyszeć będzie można zarówno wspomnienia minionych Świąt Bożego Narodzenia, jak i żywe rytmy karnawału, a wszystko to w magicznej zimowej atmosferze. Na scenie sali widowiskowej wystąpią: Zespół Tańca Ludowego "Bałtyk", Formacja Taneczna SZYK, Studio Artystyczne im. Ziembińskich, Chór Kameralny CK105, Chór Koszalin Canta, młodzi wokaliści Studium Wokalnego oraz dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne. Koncert odbędzie się w niedzielę (22.01.23r.) o godz. 12:00.

Natomiast w koncercie pn. „Uwierz w siebie” wystąpią młodzi koszalinianie, którzy tworzą kilka zespołów muzycznych, wykonujących różne rodzaje muzyki. Składy grup tworzy głównie młodzież z koszalińskich szkół ponadpodstawowych. Ten koncert jutro (21.01.23r.) o godz. 18.00. Przed wydarzeniem w holu kina Kryterium odbywać się będzie kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.

Bilety na koncerty dostępne są w kasie kina Kryterium, na recepcji CK105 oraz na stronie ck105.koszalin.pl

Listen to "Karolina Asanowicz, CK105 w Koszalinie" on Spreaker.