Na co można wybrać się do kina w nadchodzący weekend?

2024-06-13 12:54
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Kinową nowością dla całych rodzin jest produkcja Disneya i Pixara- druga część filmu animowanego „W głowie się nie mieści”. Starsi mogą zobaczyć komedię kryminalną „Bad Boys Ride or Die” oraz filmy z cyklu Kino Konesera czy Kultura Dostępna.

Na dużych ekranach zagości w nadchodzący weekend produkcja Disneya i Pixara- druga część filmu animowanego „W głowie się nie mieści”, w którym ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dzieje w umyśle nastoletniej już Riley.

Propozycja dla starszych to komedia kryminalna „Bad Boys Ride or Die”. Kultowi Bad Boys czyli Mike (Will Smith) i Marcus (Marin Lawrence) powracają w trzymającej w napięciu, pełnej akcji i przezabawnej czwartej komedii z serii. Tym razem jednak role się odwracają – to Mike i Marcus będą poszukiwani przez policję.

W Kinie Konesera 17 czerwca zaplanowano seans filmu „Do granic”. Bohaterowie tej historii to Diego i Elena, którzy chcą rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Dopilnowali wszelkich formalności, jednak zostają zatrzymani na nowojorskim lotnisku. Prowadzone przez służby migracyjne przesłuchanie stawia pod znakiem zapytania nie tylko powody, dla których chcą zamieszkać w USA, ale także ich relację. Ile tak naprawdę wiedzą o sobie? Ile sekretów wytrzyma ich związek? Jak szybko można stracić zaufanie do najbliższej osoby? "Do granic" stawia niewygodne pytania, mnoży wątpliwości, zasiewa ziarno niepokoju i rozciąga wokół bohaterów misterną sieć podejrzeń.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.