Po ciężkiej chorobie zmarła koszalińska dziennikarka Ewa Marczak

2022-09-01 17:45
Śp. Ewa Marczak
Autor: materiały prasowe Śp. Ewa Marczak

Zmarła koszalińska dziennikarka Ewa Marczak. W wieku zaledwie 41 lat przegrała walkę z długą i ciężką chorobą. 5 września odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Śp. Ewa Marczak od początku swojej pracy dziennikarskiej związana była z jedną redakcją - najpierw dziennika, a później tygodnika „Miasto”. Współpracowała także z koszalińską telewizją kablową TV MAX. Dziennikarka zawsze bardzo interesowała się sprawami Koszalina i jego mieszkańców, szczególnie bliskie były jej tematy związane z edukacją i wiarą.

-Ewa pracowała w „Mieście” od 2006 roku, była bardzo sprawną dziennikarką. Mogę powiedzieć, że robota „paliła jej się w rękach”. Była zaangażowana w tę pracę i myślę, że tutaj się spełniała. Bardzo lubiła rozmawiać z ludźmi, a przez swoją prace pomagać im

- wspomina Monika Kuzio-Czapka, redaktor naczelna Telewizji MAX.

Ceremonia pogrzebowa Ewy Marczak odbędzie się w poniedziałek, 5 września. Na początek zostanie odprawiona Msza św. o godz. 12.15 w kościele pw. św. Józefa obok katedry. Dalsza część uroczystości na koszalińskim cmentarzu o godz. 13.30.

Redakcja Radia Plus Koszalin, łącząc się w żałobie i smutku, składa Rodzinie i Bliskim Ewy Marczak wyrazy najszczerszego współczucia.

Listen to "Wspomnienie o Śp. Ewie Marczak" on Spreaker.