Poseł PiS, Czesław Hoc odpowiada opozycji

2020-02-19 10:42
Poseł PiS, Czesław Hoc tłumaczył w Koszalinie, dlaczego poprawki do budżetu państwa autorstwa posłów PO nie zostały przyjęte przez Sejm.
Autor: Q

Kołobrzeski poseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do zarzutów posłów Platformy Obywatelskiej w sprawie poprawek do budżetu państwa.

Kołobrzeski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Czesław Hoc odpowiada posłom PO, którzy wczoraj na konferencji prasowej w Koszalinie krytykowali założenia budżetu państwa w którym nie znalazły się żadne proponowane przez opozycję inwestycje. Przypomnijmy, na ostatnim posiedzeniu Sejm odrzucił wszystkie poprawki złożone przez posłów Platformy Obywatelskiej z naszego regionu. Na liście poprawek, którą zgłosił poseł Piotr Zientarski znalazło się m.in. 195 mln złotych na przebudowę wejścia do portu w Darłowie, czy 5 mln złotych na dokumentację dla stadionu miejskiego w Koszalinie. Marek Hok zaproponował sfinansowanie rezonansu magnetycznego dla kołobrzeskiego szpitala, czy przebudowę tamtejszego amfiteatru. (więcej w plikach audio) Q

Czesław Hoc, poseł PiS