Przed nami kolejna Gala Białych Kołnierzyków w Słupsku

boks
Autor: pixabay

V Gala Bokserska Białych Kołnierzyków odbędzie się 25 marca w Słupsku. W Hali Gryfii pojedynki bokserskie stoczą ze sobą zawodnicy – amatorzy z całej Polski. Na macie, w 14 pojedynkach zmierzą się osoby w różnym wieku, z różnym doświadczeniem treningowym, na co dzień wykpnujący różne zawody. Między walkami odbędą się licytacje charytatywne.

-Zapraszamy do kibicowania zawodnikom, którzy na co dzień z zawodu są m. in. prawnikami, ślusarzami, przedsiębiorcami, mechanikami, handlowcami, ale mają serce do boksu, regularnie trenują i w ten sposób chcą sprawdzić swoje umiejętności. Nie bez znaczenia są też działania charytatywne i licytacje, jakie w trakcie Gali mają miejsce, gdzie można tez wesprzeć osoby potrzebujące pomocy w walce, np. z chorobą

-mówi Tomasz Mazur, trener i organizator V Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków w Słupsku.

W walce wieczoru o pas Mistrza GBBK wystąpi Arkadiusz "Kaczor" Paczkowski. W pozostałych pojedynkach zobaczymy w akcji uczestników z całej Polski, w tym reprezentantów Słupska. Powalczą: Roman Grzonka, Mieszko Przeworski, Adam Nowak, Mariusz Królik, Tomasz Burman i Łukasz Jakubek.

V Gala Bokserska Białych Kołnierzyków odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca o godz. 18.00 w Hali Gryfia w Słupsku. Bilety można zakupić przez internet na stronie ticketos.pl lub w Mazur Boxing Gym przy ul. Kołłątaja 30a w Słupsku.

Listen to "Tomasz Mazur, trener i organizator V Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków w Słupsku" on Spreaker.