Reportaż "Szczęśliwe rozwiązanie"

2024-04-08 22:03
Noworodek stópki
Autor: Canva Pro

Dziś są rodziną wielodzietną, ale ich droga do rodzicielstwa była pełna zakrętów i naznaczona trudnymi doświadczeniami.

„Serce dziecka nie bije”- to usłyszała kilkanaście lat temu pani Magda z Koszalina, będąc w siódmym tygodniu ciąży. Dziś z mężem są rodziną wielodzietną, ale ich droga do rodzicielstwa była pełna zakrętów i naznaczona trudnymi doświadczeniami. Był lęk, łzy i cuda.

 "Ta ciąża od początku była trudna. Pojawiały się krwawienia i bóle. Musiałam leżeć. Po kolejnych tygodniach, jak poszłam na wizytę kontrolną, lekarz powiedział, że ciąża jest martwa, serce nie bije. Zapytałam, czy jest jeszcze jakaś nadzieja, ale lekarz powiedział, że w tym wypadku nie ma już żadnych szans"- opowiada pani Magda. Co wydarzyło się dalej? O tym w reportażu Alicji Górskiej, zatytułowanym „Szczęśliwe rozwiązanie”.

Listen to "Reportaż "Szczęśliwe rozwiązanie"" on Spreaker.

Dziś w Kościele katolickim obchodzona jest uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia (w tym roku przeniesione z 25 marca na 8 kwietnia, bo 25 marca był Wielki Poniedziałek). Relacja z diecezjalnych obchodów Dnia Świętości Życia, które odbyły się w tym roku w kościele pw. św. Wojciecha w Koszalinie jutro (wtorek) na naszej antenie w magazynie "W rytmie wydarzeń" po godz. 16.00.