[SŁUPSK] Białe kołnierzyki zmierzą się w ringu

2022-10-12 16:48
IV Gala Bokserska Białych Kołnierzyków
Autor: materiały prasowe

IV Gala Bokserska Białych Kołnierzyków odbędzie się w najbliższą sobotę w Słupsku. W Hali Gryfii pojedynki bokserskie stoczą ze sobą zawodnicy z całej Polski, ale będą to amatorzy. Wydarzenie ma także wymiar charytatywny.

W IV Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków w ringu spotkają się osoby w różnym wieku, z różnym doświadczeniem treningowym, które na co dzień pracują w różnych zawodach, m. in. szef kuchni, barber, prezes banku, psycholog czy doktor nauk ekonomicznych. Najmłodszy z zawodników ma 18 lat, a najstarszy 48.

-Na najbliższej gali odbędzie się jedna walka na zasadach boksu zawodowego, czyli pięć rund po dwie minuty, zawodnicy będą bez rękawic i bez koszulek. Pozostałe walki to już 3 rundy po dwie minuty, a zawodnicy będą w kaskach i dużych rękawicach, czyli typowe „Białe Kołnierzyki”. Chciałabym dodać, że redaktorzy portali branżowych powiedzieli, że ta gala to ewenement w Polsce, jeżeli chodzi o atmosferę gali, liczbę kibiców i doping

-mówi z dumą Tomasz Mazur, trener i organizator wydarzenia.

IV Gala Bokserska Białych Kołnierzyków odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Hali Gryfii w Słupsku. Podczas gali będą zbierane także środki na pomoc w leczeniu Antosia Ścilskiego i Kuby Chmielowca ze Słupska. Na Poprzedniej dali udało się zebrać 25 tys. zł.

Listen to "Tomasz Mazur, organizator Gali Białych Kołnierzyków" on Spreaker.