Trwa nabór nowych słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej

Rekrutacja do UTW
Autor: Politechnika Koszalińska

Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej czeka na nowe osoby. Od kilku dni trwa rekrutacja na nowy rok akademicki. Na zajęcia może zapisać się każdy emeryt lub rencista, który chce poznać nowych ludzi, zyskać dodatkowe umiejętności i rozwijać swoje pasje.

Przewodnicząca samorządu UTW Barbara Perzyna podkreśla, że oferta na nowy rok akademickim jest różnorodna i każdy z seniorów powinien znaleźć coś, co go zainteresuje:

-W każdą środę o godz. 17.00 będziemy mieli godzinne wykłady, co tydzień na inny temat. Spodziewać można się spotkań z podróżnikami, czy dietetykiem. Poza tym proponujemy jeszcze warsztaty: malarskie, z języków obcych, ale w tym roku chcemy wprowadzić nowe warsztaty brydżowe i zajęcia gimnastyczne.

Nabór studentów-seniorów potrwa do 19 sierpnia. Zapisy prowadzone są w kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich w pokoju 7c, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.00.

Każdy nowy członek UTW musi uiścić jednorazową opłatę wpisową w wysokości 20 zł oraz czesne za rok akademicki 2022/23, to kwota 45 zł. Z opłaty zwolnione są osoby, które ukończyły 80 lat.

W zeszłym roku było około 350 aktywnych słuchaczy UTW. Więcej informacji na stronie tu.koszalin.pl/utw

Listen to "Barbara Perzyna, przewodnicząca samorządu UTW" on Spreaker.